V těchto zábavných netradičních publikacích – Kvízech pro děti, najdete 200 zajímavých otázek na straně jedné a odpovědí na straně druhé. Otázky jsou koncipovány tak, aby děti bavily a rozvíjely jejich všeobecný přehled úměrně jejich věku. Poznají a naučí se zde spoustu zajímavých věcí o naší zemi i různých zajímavých místech na naší planetě. O místech, která bychom možná rádi někdy navštívili Na druhé straně najdou odpovědi na otázky. S touto bezva knihou můžete zábavnou formou objevovat, učit... Celý popis

S touto bezva knihou můžete zábavnou formou objevovat, učit se i hrát si. Přinese zábavu a poučení pro děti i dospělé.

Velikost kvízu je ideální i na cesty a dovolené.

Kniha určitě pomůže žákům základních škol, při zeměpise a rozšíří jim všeobecný přehled.

Věk: 9+

Rok vydání 2023