Publikace: Jak myška učila zvířátka číst - První čtení s úkoly - Balík Jindřich. Naučila myška zvířátka číst? Kdo zachránil zajíce před hladovou liškou? Co se zdálo hodnému pejskovi Alíkovi? Na co se sluníčko tajně těšilo nebo jak napálila žížala špačka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka. Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si malí čtenáři procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh. Publikace: Jak myška učila zvířátka číst - První čtení s úkoly - Balík Jindřich.

Žánr naučné
Rok vydání 2018