Hravý zeměpis 7 – pracovní sešit Pracovní sešit je tvořen moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Úlohy jsou koncipovány tak, aby jednoduchou a zábavnou formou pomohly žákovi osvojit všechny poznatky potřebné pro splnění obsahového standardu RVP ZV. Na tvorbě pracovního sešitu se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování zeměpisu. V souladu s RVP ZV... Celý popis

V souladu s RVP ZV

Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování
Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu
Na konci každé kapitoly je souhrnný test
Každá strana obsahuje kromě úkolů i mapu a místo na vlastní poznámky
Součástí sešitu je fyzická mapa světa a přehledné tabulky jednotlivých světadílů
Obsahuje procvičování s využitím digitálních technologií

OBSAH:

Regionální geografie světa
I. Africký kontinent
II. Regiony Afriky
I. Americký kontinent
II. Regiony Ameriky
I. Asijský světadíl
II. Regiony Asie
Austrálie a Oceánie
Arktida, Antarktida
Procvičování s využitím digitálních technologií z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | 7. třída | Zeměpis od TAKTIK naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2023