P.Karešová, K.Knůrová, M.Mačáková, R.Pernikářová a kol Počet stran: 44 Formát: A4 Vazba: sešitová Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 8. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby.... Celý popis

P.Karešová, K.Knůrová, M.Mačáková, R.Pernikářová a kol Počet stran: 44
Formát: A4
Vazba: sešitová

Pracovní sešit obsahuje tematicky řazené úlohy pro 8. ročník ZŠ. Sešity umožní žákovi osvojit si hravou a zábavnou formou učivo daného ročníku a současně se z připravených úloh může dozvědět i několik zajímavostí nad rámec běžného učiva a porozumět dalším mezipředmětovým vazbám. Součástí pracovního sešite jsou kromě tří souhrnných testů i listy na poznámky, které může žák využít dle vlastní potřeby. Na tvorbě se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování přírodopisu.

*Pracovní sešit má přehledné a poutavé grafické zpracování
*Na konci každé kapitoly je souhrnný test
*Uvnitř sešitu je přehled učiva a prostor na vlastní poznámky

Pracovní sešit obsahuje:
*Opakování učiva 7. ročníku