Kompletní řada pracovních sešitů Hravá čeština pro 6.–9. ročník obsahuje úlohy a cvičení, pomocí kterých si žáci hravým způsobem osvojí poznatky potřebné pro splnění RVP ZV. Obsahují rozmanité úlohy určené na podporu rozvoje znalostí, vyjadřovacích schopností a zručnosti žáka. Důležitou součástí pracovních sešitů jsou opakovací testy na konci kapitol. To vše na 72 barevných stranách A4. Pracovní sešit je vhodný k učebnicím, které používáte na hodinách češtiny. Pracovní sešity obsahují: • kreativní... Celý popis

Pracovní sešit je vhodný k učebnicím, které používáte na hodinách češtiny.

Pracovní sešity obsahují:
• kreativní a tvořivé cvičení, které motivují žáky k práci
• úlohy různých vědomostních úrovní
• shrnutí celého učiva daného ročníku
• opakovací testy na konci kapitol

V souladu s RVP

• Opakování učiva 6. ročníku
• Nauka o významu slov
• Nauka o tvoření slov
• Tvarosloví
• Skladba
• Pravopis
• Komunikace a slohKniha Hravá čeština 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia od autora Pavlíčková Andrea a kolektiv má 64 stran.

Autor Andrea neuveden
Nakladatelství TakTik