Publikace: Finanční gramotnost pro 1.st. ZŠ - praconí sešit - Jakeš Petr. Pracovní sešit vhodným způsobem doplňuje učebnici Finanční gramotnost pro 1. stupeň základní školy. K jednotlivým tématům zpracovaným v učebnici se vztahuje řada příkladů, samostatných úkolů, doplňovaček, kvízů, testů a dalších úkolů. Pracovní sešit je přehledný, hravý a nutí žáky samostatně přemýšlet nad problémy a hledat jejich řešení. Úkoly byly ověřeny v pilotní výuce na několika základních školách a na základě zpětné vazby upraveny do současné podoby. Publikace: Finanční gramotnost pro 1.st. ZŠ - praconí sešit - Jakeš Petr.

Autor Petr Jakeš
Nakladatelství Fortuna