Úkoly a otázky v pracovním sešitu k Dějepisu 6 slouží k lepšímu porozumění učivu a k pochopení významu historických informací, ale nezanedbávají ani opakování a procvičování, které dětem usnadní zvládnutí učiva, práci s mapkami, určování historických památek apod. Pracovní sešit je graficky řešen tak, aby upoutal a zároveň umožnil žákům procvičovat vědomosti a rozvíjet dovednosti nabyté studiem dějepisu v šesté třídě. Cvičení a úkoly jsou vytvořeny s ohledem na potřebu střídat činnosti a rozvíjet... Celý popis

Pracovní sešit je graficky řešen tak, aby upoutal a zároveň umožnil žákům procvičovat vědomosti a rozvíjet dovednosti nabyté studiem dějepisu v šesté třídě. Cvičení a úkoly jsou vytvořeny s ohledem na potřebu střídat činnosti a rozvíjet myšlení a vnímání žáků na různých úrovních především mentálních aktivit.

Autor: Eva Schulzová
Rok vydání­: 1997