Vladimíra Gebhartová, Martin Gregor Počet stran: 64 Formát: A4 Vazba: brožovaná Čítanka obsahuje pestrý výběr textů, v první části řazených v rytmu školákova roku, ve druhé části pojatých jako čtenářské nahlížení do světa knih. Rozmanitý a pro děti zajímavý sled básnických, prozaických a dramatických textů, otázky a úkoly i náměty pro skupinovou práci mohou děti vhodně motivovat k dalšímu čtení a orientovat je v možné individuální a mimočítankové četbě. Učebnice je sestavena tak, aby byla... Celý popis

Vladimíra Gebhartová, Martin Gregor Počet stran: 64

Formát: A4

Vazba: brožovaná

Učebnice je sestavena tak, aby byla využitelná ve všech složkách vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura a umožňovala rozvoj všech klíčových kompetencí i uplatňování mezipředmětových vztahů.

Druh pro základní školy
Autor Vladimíra Gebhartová