Čítanka pro 3.ročník

(0 hodnocení)

Hana Staudková a kol. Formát: 165 x 230 mm Počet stran: 120 Čítanka 3/2 rozšiřuje výběr ukázek z Čítanky 3/1 o úryvky ze současné české i světové dětské literatury. Čítanka umožňuje zážitkové čtení i naslouchání. Poutavostí vybraných ukázek motivuje žáky k vlastní četbě. Její nedílnou součástí je Pracovní sešit k Čítance 3/2, který vede žáky k práci s textem a obsahuje činnosti vedoucí k rozvoji čtenářských dovedností.

Hana Staudková a kol. Formát: 165 x 230 mm

Počet stran: 120