Čítanka pro 8. ročník Čítanka byla sestavena tak, aby byla pro žáky 8. tříd co nejzajímavější a nejčtivější. Skládá se ze tří hlavních celků: vývoj světové a české literatury v 19. století, ukázky na téma vývoj člověka a Literární toulky Evropou. Zařazeny jsou také ukázky z literatury 20. století. Ukázky jsou mezipředmětově propojeny s dějepisem, přírodopisem a zeměpisem. Součástí jsou stručné chronologické přehledy vývoje literatury. Do čítanky je zařazen literární test, pomocí kterého můžete zjistit, jak pozorně žáci četli a zda umějí správně interpretovat literární text. NNS871 z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk | Čítanky a Literatura od Nová škola naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Výrobce Nová škola