Čítanka 6 Nová škola

(0 hodnocení)

Ukázky jsou řazeny tematicky, doplněny otázkami a základy literární teorie. Vedle ukázek z oblíbené dětské literatury přináší i úryvky z děl českých klasiků. Zároveň i populárně naučné ukázky tematicky korespondující s učivem ostatních předmětů.. Stručný popis knihy Čítanka 6.r. (pevná vazba): Ukázky jsou řazeny tematicky, doplněny otázkami a základy literární teorie. Vedle ukázek z oblíbené dětské literatury přináší i úryvky z děl českých klasiků. Zároveň i populárně naučné ukázky tematicky korespondující s učivem ostatních předmětů.

Druh pro základní školy
Autor Janáčková Z., Fejfušová M.
Nakladatelství Nová Škola
Rok vydání 2007