Vladimíra Gebhartová, Martin Gregor Počet stran: 80 Formát: A4 Vazba: brožovaná Učebnice navazuje na slabikáře. Cílem čítanky je rozvíjet čtecí dovednosti žáků a naučit je správnému a pohotovému čtení. V úvodní části je postupně procvičováno čtení jednotlivých písmen, slabik, slov a jednoduchých vět. Ve druhé části jsou krátké jednoduché texty, seřazené tak, aby napomáhaly jednotlivým tématům věcného učení, např. domov, doprava, zdraví, práce atd.

Vladimíra Gebhartová, Martin Gregor Počet stran: 80

Formát: A4

Vazba: brožovaná

Učebnice navazuje na slabikáře.

Druh pro základní školy
Autor Vladimíra Gebhartová