Český jazyk 3 - pracovní sešit - 2. díl - nová edice Pracovní sešit je určen k procvičování probrané látky v prvním pololetí školního roku. Sestavili ho odborní pedagogové na základě svých zkušeností svýukouna1. stupni ZŠ. Učivo je procvičováno hravou a zábavnou formou. Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků. Cvičení doplňují barevné ilustrace. Pracovní sešit je zakončen opakovacími testy. Všechny učebnice provází Ema a Tom, malí hrdinové blízcí světu dětí. Jsou dětem... Celý popis

Všechny učebnice provází Ema a Tom, malí hrdinové blízcí světu dětí. Jsou dětem inspirací a ti s nimi prožívají různá zajímavá dobrodružství - až do pátého ročníku.

Vylepšená grafika s důrazem na jednoduchost, přehlednost a zapamatovatelnost
Spousta opakování, souhrnná opakování a soubor diktátů
Množství cvičení doprovázejí barevné ilustrace, které rozvíjejí představivost žáků
Všechny učebnice doprovází Ema a Tom
Pracovní sešit  rozšiřuje probrané učivo z učebnice Hravý český jazyk 3 - nová edice
Učivo je probíráno hravou a zábavnou formou
Hravé úlohy, doplňovačky, rébusy, spojovačky, omalovánky a komiksy
Důraz na mezipředmětové vztahy - cvičení propojena s Matematikou a Prvoukou z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | 3. třída | Český jazyk | Mluvnice a sloh od TAKTIK naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2023