Přehledně, stručně a jasně shrnuje nejdůležitější učivo všech ročníků od šesté do deváté třídy. Všechny jevy jsou demonstrovány pomocí definic, zákonů, vzorových příkladů, zobrazení, vzorců, názorných rovnic a výpočtů a opatřeny řadou grafů, přehledových seznamů a komplexních tabulek. S přehlednou grafikou a úpravou této učební pomůcky budou mít žáci celistvý přehled o učivu základní školy vždy při ruce. Atraktivní šestistránková laminovaná, omyvatelná skládačka s otvory pro zavěšení do pořadačů... Celý popis

Atraktivní šestistránková laminovaná, omyvatelná skládačka s otvory pro zavěšení do pořadačů se může stát praktickou pomůckou pro každodenní kontakt se základními přírodovědnými předměty.

Druh jazykové učebnice
Autor Irina Ševkunova