Vychází se z principu rovnosti, tyto hádanky přispívají k předávání hodnot respektu a tolerance a podporují koedukaci již od velmi raného věku.  co se naučím? - Pozornost a koncentrace - Empatie a sociální dovednosti - Jemná motorika - Respekt, rovnost, solidarita a začlenění - Hodnotové vzdělání Balení obsahuje: • 18 puzzle se siluetou, vyrobených z vysoce kvalitního kartonu, složených ze dvou velkých dílů (17 x 8,5 cm) Vhodné pro děti 2+ Návod_CZ   O značce AKROS Španělská rodinná... Celý popis

co se naučím?

- Pozornost a koncentrace

- Empatie a sociální dovednosti

- Jemná motorika

- Respekt, rovnost, solidarita a začlenění

- Hodnotové vzdělání

Balení obsahuje:

Vhodné pro děti 2+

Návod_CZ

O značce AKROS

Španělská rodinná firma se skvělým profesionálním týmem, která má více než 30 leté zkušenosti s výrobou vzdělávacích pomůcek. Prodává do více než 50 zemí a zabývá se převážně vývojem pomůcek pro školy a školky. Své pomůcky vyvíjí za pomoci učitelů, logopedů, odborníků na vzdělávání a cílem je vymýšlení takových didaktických her, které budou děti nejen bavit, ale zároveň je budou rozvíjet a vzdělávat. Koncepty produktů jsou často navrženy pro práci s učiteli a jejich žáky.

Výrobce Akros