Publikace: Ahoj, písničko! - Hudební výchova pro 1. ročník - Knopová Blanka;Koutský Jaroslav. Učebnice Hudební výchovy pro 1.ročník ZŠ. ** Učební látka je rozdělena do 28 lekcí. V každé věnujeme pozornost určitému hudebnímu tématu. ** Lekce nemusí být probrána v jedné vyučovací hodině. ** Doprovody k písním zahrají i méně zdatní klavíristé. Kvůli vhodné hlasové poloze jsou většinou v tónině D dur. ** Některá říkadla a jednoduché popěvky jsou uváděny v tónině C dur, na nich se žáci seznam,ují se základy hudební teorie Publikace: Ahoj, písničko! - Hudební výchova pro 1. ročník - Knopová Blanka;Koutský Jaroslav.

Autor Blanka Knopová, Jaroslav Koutský
Nakladatelství Pansofia